Kiralık Alçı Sıva Kurutma Cihazı TTK 350

Kiralık Alçı Sıva Kurutma Cihazı TTK 350, 24 saatlik bir çalışmada 70 litreye kadar nem alma performansı ile sıva kurutma işleminizi kısa süre içerisinde kurutur

Kiralık Alçı Sıva Kurutma Cihazı TTK 350

Kiralık Alçı Sıva Kurutma Cihazı TTK 350, 24 saatlik bir çalışmada 70 litreye kadar nem alma performansı ile sıva kurutma işleminizi kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Nemtek sıva kurutma cihazı TTK 350 cihazının kiralama ve satışını gerçekleştirmekte olan firmamız cihaz performansından memnun kalacağınızı garanti etmek ile birlikte, bu cihazı kullanarak yapacağınız sıva kurutma işlemleriniz de bina tamamlandıktan sonra nem alma olayı ile karşılaşma ihtimaliniz oldukça az olmaktadır.

Sıva kurutma işlemi sıva yapımı bittikten hemen sonra yapılması gereken bir işlem olup, kendi kendine kurumaya terk edilmemelidir.

Bu tür yöntemler sıvanın zamanla kurumasına değil daha da nemlenmesine sebep olmakta ve sıva üzerine uygulanacak olan diğer materyallerin işlevlerini tam olarak yerine getirememesine ve zamanla deforme olmasına neden olmaktadır.

TTK 350 cihazı ile sıva kurutma işlemi çok kısa sürede gerçekleştirildiği gibi sıva da en küçük bir nem kalmayana kadar kurutulmaktadır.

Cihaz 6 litre su haznesine sahip olup, uzun süreli çalışmalar için çok kullanışlıdır.

Ara vermeden çalışabilme özelliği ile dikkat çeken TTK 350, bu çalışma esnasında en küçük bir performans düşüşü yaşamadığı gibi yüksek üfleme teknolojisini saatler boyu devam ettirebilme kapasitesine sahiptir.

Kolay taşınabilir olması sebebiyle büyük alanların farklı bölümlerinde kullanılabileceği gibi aynı zamanda yüksek alanlarda yapılacak sıva kurutma işlemlerinde de rahatlıkla taşınabilmektedir.

Gerek görsel gerekse de işitsel anlamda hiçbir rahatsızlık vermeyen cihazımız kapladığı yer itibariyle de oldukça ergonomiktir.

TTK 350 sıva kurutma cihazı özellikle inşaat sektörünün tozlu ve zorlu şartlarına uygun şekilde üretilmiştir.

Üstün Alman teknolojisi ile üretildiğinden dolayı dayanıklılık bakımından zorlu hava şartlarında bile rahatlıkla görevini yapabilmektedir.

100 metreye kadar üfleme gücüne sahip olan cihazımız alanın büyüklüğüne göre değişmekle birlikte sıva yapılan alanı aynı derecede kurutabilmektedir.

Bu kurutma sıva üzerine uygulanacak olan diğer materyallerin işlevlerini yerine getirebilmeleri için önemli olmaktadır.

Kiralık sıva kurutma cihazı TTK 350 modelini firmamız aracılığı ile kiraladığınız da cihaz vereceğiniz adrese teknik personellerimiz tarafından mümkün olan en kısa sürede ulaştırılacaktır.

Adresinize getirilen cihazın kullanımı ile ilgili uygulamalı bilgi teknik personellerimiz tarafından size verilecek ve cihaz çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilecektir.

Dönemsel çalışmalarınız için son derece uygun olan kiralama yöntemimizi kullandığınız sırada cihaz ile ilgili karşılaşabileceğiniz her türlü sorunda firmamız teknik destek sağlamakta olup, yaşayacağınız sorunu bize bildirmeniz destek almanız için yeterli olacaktır.

Kiralık Alçı Sıva kurutma cihazı TTK 350 çalışma sayacı ile ne kadar çalışma yaptığını göstermekte ve uzun süreli kontrol altında tutulamayacak çalışmalar için de özel bir mekanizması bulunmaktadır.

Bu mekanizma su çıkışı yapılacak yere bir hortum bağlantısı şeklinde kurulabileceği gibi aynı zamanda tam otomatik kondens pompa ile de kurulabilmektedir.

Tüm bu materyaller cihaz teslimi sırasında teknik personellerimizce tarafınıza iletilecek ve cihazdan maksimum verim alabilmeniz için gerekli olabilecek ipuçları da tarafınızla paylaşılacaktır.

Cihazımız elektrik enerjisi ile çalışmakta olup, çalışmak için sarf etmiş olduğu elektrik enerjisini son damlasına kadar ısı enerjisine çevirmekte ve kullanıcı dostu bir cihaz olduğunu da bu sayede göstermektedir.

TTK 350 sıva kurutma cihazı kiralama süreniz kaç gün olursa olsun, kiralama firmamız tarafından gerçekleştirilmekte ve memnun kalmanız için her türlü destek siz değerli müşterilerimize verilmektedir.

Kiralık Alçı Sıva kurutma cihazı TTK 350 performansı ile tanıştığınızda sıvalarınızın sağlıklı bir şekilde kurutacağınız gibi aynı zamanda inşaatınızı süresinde teslim etmenin rahatlığına da kavuşmuş olacaksınız. 

#kiralıkalçıkurutmacihazı #kiralıksıvakurutmacihazı #alçısıvakurutmacihazı #alçıkurutma #sıvakurutma

Copyright © 2014 Nemtek Şantiye Nem Alma Kurutma Hizmetleri

Nemtek Şantiye Nem Alma Kurutma Firması Olarak Hizmetlerimiz Arasında Nem Kurutma, Ambar Kurutma, Beton Kurutma, Ardiye Kurutma, İnşaat Kurutma, Epoksi Kurutma, Parke Kurutma, Yapı Kurutma, Tavan Kurutma, Depo Kurutma, Alçı Kurutma, Şap Kurutma, Nem Alma, Şantiye Kurutma, gibi bir çok İnşaat alanların kabusu olan nemli, rutubetli ve ıslak olan ortamların sorunsuz bir şekilde kurutulması sağlanır. Sitemiz Sektörel Firma Rehberi Tarafından Desteklenmektedir.

WEB TASARIM & SEO : Penda Creative