İnşaat Sıva Kurutma Cihazı TTK 200

İnşaat Sıva Kurutma Cihazı TTK 200 kendi serisi içerisinde en küçük ebatlara sahip olma özelliğinin yanında bu kadar küçük olmasına rağmen kendi alanın da üstün

İnşaat Sıva Kurutma Cihazı TTK 200

İnşaat Sıva Kurutma Cihazı TTK 200 kendi serisi içerisinde en küçük ebatlara sahip olma özelliğinin yanında bu kadar küçük olmasına rağmen kendi sıkletinde en yüksek performansa sahip olan cihaz olmasıyla dikkat çekmektedir.

Nemtek sıva kurutma cihazı TTK 200 bu gücünü üstün Yerli teknolojisi sayesinde almıştır.

Firmamız bu cihazını satış ve kiralamasını yapmakta ve sıva kurutma işlerinizi bu harika cihaz ile kısa sürede gerçekleştirmektedir.

TTK 200 küçük olmasından dolayı hiçbir şekilde yer kaplamamakta ve 11 litrelik bir su haznesine sahiptir.

15 derecenin altındaki sıcaklıklarda bile çalışabilen cihaz zorlu çalışma koşullarına da uygun şekilde üretilmiştir.

TTK 200’de mevcut olan kompresör teknolojisi sayesinde cihaz hem dik hem de yatay konumlarda kullanılabilmekte ve taşınabilmektedir.

35 litreye kadar nem alma kapasitesine sahip olan cihaz nemi yoğunlaştırarak suya dönüştürmekte ve kendisine entegre olan depoya aktarmaktadır.

Cihaz aynı zamanda uzun süreli ve kontrol edilemeyecek durumlarda kullanılabilmek için de tasarlanmış olup, bunun için özel bir kit üretilmiştir.

Cihazda bulunan su haznesi sökülüp tak- çalıştır özelliği olan kit takılarak uzun süreli çalışmalar için cihaz hazır hale getirilmiş olmaktadır.

Kit üzerinde drenaj hortumu mevcut olup suya dönüştürülen nem bu sayede dışarı atılmaktadır.

TTK 200 sıva kurutma cihazı engebeli zemin ve merdivenlerde rahatlıkla taşınabilmesi ve yüksek alanlarda bulunan sıva uygulamalarını kurutmada kullanılabilmesi için aşınmaz tekerleklere sahiptir.

Bu tekerlekler sayesinde itme gücü ile her alanda taşınabilmekte ve bu sayede geniş alanların farklı bölümlerinde kullanılması kolaylaşmaktadır.

Çalışma süreci sayacına sahip olan TTK 200 cihazı ara vermeden çalışabilme özelliğinde hiçbir performans kaybı yaşatmadan sıvanızı kurutmakta ve saatlerce bu şekilde çalışabilmektedir.

Son derece sessiz çalışma özelliğine sahip olan cihaz yaşam alanlarında da ortama hiçbir rahatsızlık vermeden kullanılabilmektedir.

Otomatik sıcak gaz defrost sistemine sahip olan TTK 200 yüksek verimlilik ve taşıma esnasında emniyetli olması sebebiyle farklı alanlarda kullanım ve taşıma için son derece uygundur.

Kiralık sıva kurutma cihazı TTK 200 firmamız tarafından dönemsel sıva kurutma çalışmalarınızda kullanabilmeniz için kiralanmaktadır.

Kiralamak istediğiniz cihazı vereceğiniz adrese mümkün olan en kısa sürede getirmekteyiz.

Cihazın kullanımı son derece kolay olmakla birlikte cihaz teslimine gelen teknik personellerimiz tarafından cihazın kullanımı uygulamalı olarak gösterilecektir.

Ayrıca cihazın kullanımı sırasında gerekli olabilecek tüm aparatlar cihaz teslim sırasında tarafınıza verilecektir.

İnşaat Sıva kurutma cihazı TTK 200 üstün Alman teknoloji ve Almanlara has güvenlik özellikleriyle donatılmıştır.

Bu sayede tüm zorlu çalışma ve hava şartlarında gönül rahatlığıyla kullanılabilmekte ve performansında en küçük bir düşme dahi olmaktadır.

Bu denli dayanıklı olmasının sebebi ise gövdesinin kalın sacdan yapılmış olmasıdır.

TTK 200 uzun süreli çalışmalarında üstün kompresör ve güçlü motoru sayesinde kesinlikle ısınmamakta ve motorun ısınmasından kaynaklı arızalara engel olmaktadır.

Sıva kurutma işleminizi yüksek üfleme gücü ile kısa zamanda gerçekleştiren TTK 200 kurutma işlemini kontrollü ve hızlı bir şekilde yapmakta olduğundan dolayı kurutma işleminden sonra gönül rahatlığı ile sıvanızın üzerine diğer işlemlerinizi uygulayabilirsiniz.

TTK 200 sıva kurutma cihazı kiralama yöntemini kullanarak firmamız aracılığı ile edindiğinizde gerek cihaz teslimi sırasında gerek cihazı kullanım sırasında her türlü soru, sorun ve arıza halinde servis hizmetimiz ile de yanınızdayız.

İnşaat Sıva kurutma cihazı TTK 200 sıva kurutma işini gerçekleştirirken kullanmış olduğu enerjiyi son damlasına kadar ısı enerjisine çevirmekte ve bu konuda kullanıcısını hem vakti hem de nakdi olarak kâra geçirmektedir.

#inşaatsıvakurutmacihazıttk200 #inşaatsıvakurutmacihazı #inşaatsıvanemkurutmacihazı

Copyright © 2014 Nemtek Şantiye Nem Alma Kurutma Hizmetleri

Nemtek Şantiye Nem Alma Kurutma Firması Olarak Hizmetlerimiz Arasında Nem Kurutma, Ambar Kurutma, Beton Kurutma, Ardiye Kurutma, İnşaat Kurutma, Epoksi Kurutma, Parke Kurutma, Yapı Kurutma, Tavan Kurutma, Depo Kurutma, Alçı Kurutma, Şap Kurutma, Nem Alma, Şantiye Kurutma, gibi bir çok İnşaat alanların kabusu olan nemli, rutubetli ve ıslak olan ortamların sorunsuz bir şekilde kurutulması sağlanır. Sitemiz Sektörel Firma Rehberi Tarafından Desteklenmektedir.

WEB TASARIM & SEO : Penda Creative