Kiralık ve Satılık Sıva Kurutma Cihazı TTK 100

Kiralık ve Satılık Sıva Kurutma Cihazı TTK 100 ile özellikle bina içerisinde bulunan odaların sıvalarını rahatlıkla firmamız da bulunan cihazla kurutabilirsiniz

Kiralık ve Satılık Sıva Kurutma Cihazı TTK 100

Kiralık ve Satılık Sıva Kurutma Cihazı TTK 100 ile özellikle bina içerisinde bulunan odaların sıvalarını rahatlıkla kurutabilirsiniz.

Son derece teknolojik bir cihaz olmakla birlikte tıpkı klima mantığı ile kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Nemtek sıva kurutma cihazı TTK 100 Yerli teknolojisi ile üretildiğinden dolayı modern bir görünümde ve üstün güvenilir bir teknoloji ile üretilmiştir.

Cihaz sadece nem almamakta aynı zamanda ortamda temiz bir hava olmasını sağlamakta ve havada bulunan tüy, toz vb. etmenleri filtreleme özelliği sayesinde ortamdan uzaklaştırmaktadır.

Cihazın en önemli özelliği ise ara vermeden çalışabilmesidir. Cihaz mevcut nemi alırken nemi yoğunlaştırarak suya çevirmekte ve kendi haznesinde bu suyu biriktirmektedir.

Eğer su haznesi dolarsa taşma koruması sayesinde cihaz kendisini otomatik olarak kapatmada ve sizi uyarmaktadır.

24 saatte 30 litre nem alma kapasitesine sahip olan cihazımızın çalışma aralığı 5 derece ile 35 derecedir.

Kullanım alanı ise 90 m2 alanda ya da 225 m3 iç hacme sahip alanlarda rahatlıkla kullanılabilmekte ve kesin sonuç vermektedir.

Sıva Kurutma Cihazı TTK 100 son derece sessiz çalışmakta ve yaşam alanı olarak kullanılan yerlerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Çalışma esnasında ortaya çıkardığı ses sadece 46 desibeldir. 

15 kg ağırlığında olan cihazımız taşınabilecek şekilde tasarlanmış olup tekerlekleri sayesinde itme gücü ile rahatlıkla taşınabilmekte ve farklı alanlarda kullanılabilmektedir.

Son derece şık ve küçük olması da görsel anlamda güzel bir görüntüye ve yer kaplama açısından da oldukça az bir yer kaplamayı beraberinde getirmektedir.

Yaklaşık olarak 30 cm uzunluğunda 40 cm genişliğinde ve 61 cm yükseklikte olan cihazımızın boyutları ile yaptığı iş tamamen ters bir orantı oluşturmaktadır.

Cihazımızın sürekli olarak nem almasını istiyorsanız eğer cihazımıza entegre edilebilecek bir akış hortumu mevcuttur.

Bu hortum sayesinde cihazımızın su ünitesine dolan su belirli aralıklarla bu hortum sayesinde dışarıya boşaltılmakta ve böylelikle cihazımız hiç kapanmadan çalışabilmektedir.

Firmamız kurutma cihazını dönemsel çalışmalarınız için kiralama yöntemi ile de çalışmaktadır.

Tarafımızdan kiralayacağınız cihazı vereceğiniz adrese mümkün olan en kısa sürede getirmekte ve kullanımı ile ilgili bilgiyi teslim esnasında siz değerli müşterilerimize vermekteyiz.

Ayrıca cihazımıza ait olan ve kullanım sırasında yardımcı olabilecek diğer aparatlarda teslim esnasında tarafınıza verilmekte ve cihaz çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Kiralık ve Satılık Sıva Kurutma Cihazı TTK 100 son derece düşük bir elektrik enerjisi ile çalışmakta olup, tamamen kullanıcı dostu bir cihazdır.

Maksimum güç tüketimi 0.53kW olmakla birlikte bu harcadığı enerjinin tamamını ısı enerjisine dönüştürmekte ve kendisinden maksimum verimi en kısa zamanda alabilmenizi sağlamaktadır.

Bünyesinde entegre konumda olan su haznesi kapasitesi 4.3 litre olup, bu seviyeye ulaştığında eğer akış hortumu takılı değil ise cihaz kendisini güvenliğe alıp kapatmakta ve kullandığınız alana su basma ihtimali de bu önlem ile ortadan kalmaktadır.

Sıva nem kurutma cihazı TTK 100 kullanımı son derece kolay olmakla birlikte bir kere uygulamalı olarak gösterimden sonra rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Soğuk kurutucu sistemi ile çalışmakta olan cihazımız döner bir kompresöre sahip olup bu sayede maksimum 24 saatte 30 litre nem alma kapasitesine sahiptir.

%40 ile %100 nem aralığında çalışabilme özelliği olan cihazımız ortalama olarak %80 bağıl nemde 24 saat çalıştığında 28,4 litre nem alabilmekte ve alanında bu konuda çıtayı oldukça yükseltmiş durumdadır.

TTK 100 sıva nem kurutma cihazı kiralama işlemini firmamız aracılığı ile yaptığınızda gerek cihazı size ulaştırma esnasında gerek kullanım sırası ve sonrasında her türlü teknik destek tarafımızca verilmekte olup, en küçük bir sorununuzda bizimle iletişime geçmeniz halinde sorununuz kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Kiralık ve Satılık Sıva Kurutma Cihazı TTK 100 ile sıva kurutma işlemi için beklediğiniz zamanı diğer işlerinizi tamamlamak ile değerlendirebileceğiniz gibi, sıvasını kuruttuğunuz binaya uygulayacağınız diğer işlemleri gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz.

#kiralıksıvakurutmacihazı #satılıksıvakurutmacihazı #sıvakurutmacihazı #sıvanemkurutmacihazı

Copyright © 2014 Nemtek Şantiye Nem Alma Kurutma Hizmetleri

Nemtek Şantiye Nem Alma Kurutma Firması Olarak Hizmetlerimiz Arasında Nem Kurutma, Ambar Kurutma, Beton Kurutma, Ardiye Kurutma, İnşaat Kurutma, Epoksi Kurutma, Parke Kurutma, Yapı Kurutma, Tavan Kurutma, Depo Kurutma, Alçı Kurutma, Şap Kurutma, Nem Alma, Şantiye Kurutma, gibi bir çok İnşaat alanların kabusu olan nemli, rutubetli ve ıslak olan ortamların sorunsuz bir şekilde kurutulması sağlanır. Sitemiz Sektörel Firma Rehberi Tarafından Desteklenmektedir.

WEB TASARIM & SEO : Penda Creative