Şap Nemi Kurutma Cihazı

Şap nemi kurutma cihazı hızlı bir şekilde gerçekleştirdiği şap kurutma işlemi ile inşaat firmaları tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan bir cihazdır.

Şap nemi kurutma cihazları günlük hayatta kullanmakta olduğumuz ısıtıcıların mantığıyla çalışmakta olsa da o ısıtıcılardan çok daha yüksek bir sıcaklığı şapın üzerine uygulayarak nemin yoğunlaşmasını sağlamaktadır.

Şap nemi kurutma cihazı kiralama hizmeti vermekte olan firmamız her türlü genişlikteki alanda kurutma işlemi yapabilecek kapasiteye sahip olan cihazı istediğiniz yere kadar getirmekte ve şap kurutma işleminizin en başından en sonunda kadar en büyük destekçiniz olmaktadır.

Nemtek şap nemi kurutma cihazı %100 Türk yapımı bir cihaz olmakla birlikte son derece güvenli, seri ve kontrollü bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Kolaylıkla taşınabilmesi geniş alanlarda farklı yerlerde konumlandırılabilme özelliğinin çok daha kolay bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır.

Nemtek cihazları yaklaşık olarak 100 metre uzaklıktan sıcak hava üflemesi yapabilmekte ve bu üflemeyi gerektiğinde hiç durmadan ve ara vermeden yapabilmektedir.

İşte bu özelliği sayesinde şap kurutma işlemlerini tahmin edilen ve beklenen sürelerde çok daha kısa sürelerde tamamlayabilen nemtek inşaat firmalarının diğer işlere yoğunlaşmasını sağlamakta ve firmalara zaman kazandırmaktadır.

Normal şartlarda en az 4 ay sürmesi gereken bir kurutma işlemi nemtek cihazı ile 1 ay gibi kısa bir sürede üstelik ilerleyen dönemlerde hiçbir sorun çıkmadan gerçekleştirilebilmektedir.

Şap uygulaması hassas bir uygulama olduğundan dolayı kurutma işlemi yapılırken bazı hususlara ekstra dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu hususların başında cihazın doğru şekilde konumlandırılması gelmektedir.

Cihazın konumlandırılması ve kullanılması hakkında dikkat edilmesi gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Cihaz şap atılmış alan belirli bir mesafeden sıcak hava üflemesini gerçekleştirmektedir.
  • Direk olarak bir bölüme değil, mümkünse şap atılmış alanın tamamına sıcak havayı eşit bir şekilde üflemelidir.
  • Eğer tüm alana üfleme yapabilmek mümkün değilse, alan belirli parsellere bölünmeli ve her parsel eşit mesafeden eşit sürelerde kurutulmalıdır.
  • Cihaz bir parselde ara vermeden çalıştırıldı ise tüm parsellerde de ara vermeden çalıştırılmalıdır.
  • Atılan şapın hemen ardından bekleme yapılmadan kurutma yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde şap üzerinde kalan nem derinlere inmekte ve kurutma işleminin yapılması zaman almaktadır.

Kiralık şap nemi kurutma cihazı ile kurutulan bir şap uygulamasında ilerleyen dönemlerde ıslaklık, nemlenme ve rutubetlenme sorunları yaşanmamaktadır. Bu durum pek çok inşaat alanında denenmiş ve test edilmiş bir durumdur.

Kurutma cihazı kullanılmadan eski yöntemler ile bekleyerek, büyük fanlı cihazlar kullanılarak ya da birden fazla güçlü fön makinesi kullanılarak şapın kurutulmaya çalışılması hem emek hem de zaman kaybı olmakta ayrıca istenilen sonuçta alınamamaktadır.

Bu sebeple şap uygulaması mutlak suretle kurutma cihazı ile kurutulmalıdır. Bu kurutma cihazının şap nemi kurutma cihazı olması şap uygulamanızın sağlıklı, kontrollü ve hızlı bir şekilde kurutulmasını garanti altına almaktadır.

Şap nemi kurutma cihazı firması olarak şap uygulamasının kendi kendine bekleme yöntemini kullanarak kurutulmaya bırakılmasını kesinlikle tavsiye etmemekteyiz.

Çünkü bu şekilde şap uygulaması ilk bakıldığında kurumuş gibi gözükecek ve üzerine bazı malzemeler uygulanmaya başlanacaktır.

Bu malzemeler uygulandıktan kısa bir süre sonra altta bulunan şapın derinliklerinde bulunan nem yavaş yavaş şap yüzeyine sonra ise şapın üzerine uygulanan malzemeler sirayet edecek ve rutubetlenme sorunu ortaya çıkacaktır.

Şebeke enerjisi olan 220 Volt ile çalışabilen Nemtek şap cihazı kullandığı elektrik enerjinin tümünü güçlü motoru sayesinde ısı enerjisine dönüştürebilmekte ve bu sayede kullanıcı dostu olarak görülmektedir.

Firmamız aracılığı ile şap nemi kurutma cihazı kiralamak istediğinizde cihazı kullanacağınız alan büyüklüğü bilgilerinin bizimle paylaşırsanız doğru cihaz ile sizlere hizmet verebilir ve cihazı hızlı bir şekilde tarafınıza ulaştırabiliriz.

Cihazın teslimi sırasında kullanımı hakkında kısa bir gösterim yapılacak olup, çalışır bir şekilde cihaz tarafınıza teslim edilecektir.

Şap nem kurutma cihazının kullanımı son derece kolay bir cihaz olup, bir kere cihazın ayarlanması yeterli olmakta ve ortamda bulunan fazla nem bu sıcak hava üflenerek ortamdan uzaklaştırılmaktadır.

Şap nem kurutma cihazı zorlu hava ve inşaat şartlarına dayanıklı bir şekilde üretilmiş olup, uzun süreler boyunca çalışması esnasında performansından hiçbir şey kaybetmemekte ve ilk çalıştığı gibi çalışmasına devam edebilmektedir.

Şap Nemi Kurutma Cihazı

5/5 (2)

Lütfen Puanlama Yapın

Şap Nem Kurutma

Şap nem kurutma konusunda firma olarak uzun zamandan beri çok önemli tedbirleri almış durumdayız. özellikle inşaat yapımında şaptan sonra nem kurutma yapılmalı.

Beton şerbeti veya yoğun bir betonarme olarak karşımıza çıkan şap malzeme gerçekten inşaat teknolojisinde çok önemli bir yere sahiptir.

Su sızdırmaz özelliği ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeken bu malzemenin özellikle yaşam mekânlarının zemininde çok sağlıklı bir tercih olarak kendini gösterdiğini söyleyebiliriz.

Hem malzeme kullanımı hem de teknolojisi olarak, firmamız kurutma konusunda çok önemli çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Bu çalışmalardan sadece biri olarak karşımıza çıkan şap nem kurutma çalışması kaliteli cihazların devreye girmiş olması ile birlikte çok daha uygun koşullarda yapılıyor.

En sağlıklı ve güvenilir koşullarda ortaya koyduğumuz teknoloji ile birlikte şap gibi bir malzemenin nemini alıyoruz ve rutubetini ortadan kaldırıyoruz.

İnşaat sektörü belki de en hareketli sektörlerin başında geliyor.

Kentsel dönüşüm projeleri gibi çok önemli projeler devreye girerken, bu konuda atılmış pozitif adım var bu sektörün daha da ileri seviyeye ulaşmasını sağlıyor.

İnşaat sektörünün hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışmaları devam ederken şap nem alma kurutma çalışmaları yine bu konuda önem kazanmış durumda.

Böylelikle kaliteli makinaların devreye girmesi ile beraber şap üzerinde kurutma çalışmaları büyük bir dikkatle devam ediyor.

Eğer vaktin de kurumaz ve şap nemli kalırsa, bu inşaat için gerçekten bir problemin göstergesi olabilir. Burada kullanmış olduğunuz makinanın ve onun gücünün çok büyük önemi vardır.

Güvenilir tedarik hizmetleri ile ön plana çıkan firmamız, en nitelikli şap nem kurutma cihazı ile size yardımcı olmaya devam ediyor.

Böylesine önemli bir konuda yalnızca bizim firmamız değil pek çok firmanın hizmet rekabeti içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz.

Sağlıklı ve nitelikli çalışması ile beraber bu sektöre ışık tutan firmalar içerisinde bizim firmamız gerçekten çok önemli bir yere sahip durumdadır.

Şap nem kurutma firması olarak tanıtıp gösterebileceğimiz şirketimiz bu konuda gerçekten çok önemli aşamalar kaydetmiştir ve insanların memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir.

Aslında bizimle beraber bu sektörde hizmet rekabetini yükselten çok önemli firmalar olduğunu söyleyebiliriz.

Elimizde bulunan ve kullanıma sunduğumuz kaliteli cihazlarla birlikte diğer firmalara göre bir adım önde olduğumuzu söylemek abartılı bir durum olmayacaktır.

Yüksek potansiyele sahip hizmetlerimiz ile beraber kendimizi tanıtıyoruz ve yaptığımız çalışmalarla beraber fark yaratmaya devam ediyoruz.

Bir şekilde şap nemi kurutma teknolojisi olarak gösterdiğimiz ve ortaya koyduğumuz olumlu sonuçlar ile beraber müşterilerimizin memnuniyeti için gerçekten yoğun mesaimiz devam ediyor.

Müşterilere güven veren ve sağlıklı hizmet olarak görünen çalışmalarla birlikte, ihtiyaçları anında karşılamak firma olarak bizim görevimizdir.

İnternet üzerinden bizim ne sağlıklı bir iletişim kurmak sizin için gerçekten çok zor olmayacaktır.

Uygun fiyatlı çözümler için firmamızı tercih etmek doğru bir karar olacak. Bizi arayın ve fırsatları daha yakından görün.

Şap Nem Kurutma

Kiralık Şap Nem Kurutma Cihazı : 0530 959 93 30

5/5 (1)

Lütfen Puanlama Yapın